Nákladní přeprava

Konzultační dopravní společnost se zabývá zejména přepravou problémových komodit jako jsou kolová, pásová či jiná technika, na jejíž převoz po železnici se vztahují nejpřísnější drážní předpisy. Vybereme nejvhodnější způsob přepravy, naložení a vypočítáme cenu přepravy včetně nakládky. Máme k dispozici zákaznický tarif u ČD Carga, vyřídíme veškeré formality a dle přání zákazníka, techniku naložíme, popřípadě poradíme, jak ji naložit dle předpisů. V případě, že železniční přeprava vyjde pro zákazníka méně výhodně než silniční, přepravíme zásilku po silnici vlastní dopravou. Zásilku naložíme takovým způsobem, aby bylo minimalizováno nebezpečí poškození zásilky.

Přeprava trambusu  Multikáry na návěsu

Samozřejmě přepravíme i cokoliv jiného. Ostatní druhy zásilek přepravujeme výhradně po železnici. Poskytujeme stejné služby jako u kolové techniky. Zásilku naložíme do nejvhodnějšího typu vozu takovým způsobem, aby přeprava byla co nejlevnější a zboží nehrozilo vážné poškození.
V případě potřeby zařídíme pronájem železničních vozidel. Zajistíme ucelený vlak a vybereme pro něj nejvhodnějšího železničního dopravce.

Nakládání krytého železničního vozu  Ucelený vlak z Vyškova do Kadaňského Rohozce

Reference

Od začátku roku 2007 již KDS přepravila mimo jiné několik stovek silničních vozidel po železnici. Výraznou převahu měla vyřazená vojenská vozidla pro obce a města po celé republice.

Ucelený vlak s vojenskou technikou   Přeprava jeřábu
Nakládání   Nakládání

Kontakt

KDS-Cargo, spol. s r.o.logo KDS
Masarykova 158
344 01 Domažlice


Telefon: 731 948 378
E-mail: Petr.Herbrik@kds-cargo.net
Web: KDS-Cargo, spol. s r.o.Na úvodní stranu